ЯВОРІВЩИНА ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ ДОБРОВОЛЬЦІВ

Сьогодні, 13 березня, напередодні Дня добровольця України, голова райдержадміністрації Андрій Шумський, голова районної ради Володимир Сичак, батьки Героїв України, родичі, друзі, односельці та небайдужі мешканці Яворівщини прийшли на могилу воїна добровольця і спільною молитвою вшанували світлу пам'ять про них.

Місцевий священнослужитель відправив панахиду за упокій Мар’яна, Богдана та усіх добровольців, які віддали життя за Україну. Керівники району запалили лампадки та поклали квіти до могил Героїв України.

Сьогодні ми разом зі всією Україною схиляємо голови перед Героями, які полягли за захист української держави, та ще раз усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир у країні.

Довідка: В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.
День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити, адже на першому етапі війни Україна зіткнулася з тим, що далеко не всі професійні військові були готові захищати свою державу. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.

Переглядів: 1