Яворів вшановує жертв голодоморів творчим реквіємом

24 листопада, в місті Яворові Львівської області в читальній залі книгозбірні відбувається творчий реквієм, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні.

На подію зібралися люди різного віку, зокрема, членкині Яворівського осередку «Союзу Українок», молодь – у національних строях. Благословив захід місцевий священик УГКЦ отець Михайло, який разом з присутніми помолився за душі померлих під час голодоморів в Україні.

У рамках творчого реквієму працівники Яворівської районної центральної бібліотеки презентували літературну виставку, де домінують документальні книги про безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.

Учасники події переглянули відеофільм про Голодомор 1932-1933 років. Молодь декламує поезії, лейтмотивом яких є знищення мільйонів українців комуністичним режимом.

Джерело: ZIK