ЯВОРІВ ГУЧНО ВІДСВЯТКУВАВ 645 РОКІВ З ДНЯ МІСТА

18 липня, на центральній площі міста відбулось урочисте святкування 645 річниці Дня міста Яворова.

Для Яворівчан та гостей району у програмі були: Кубок мера з міні-футболу, святочні літургії у храмах міста, майстер-класи, виступи оркестрів, фольклорних колективів, студій, парад "Яворівське весілля", фестиваль "Яворівський пиріг", святковий концерт за участі українських зірок та гурту "Скай".
З вітальним словом до мешканців та гостей міста звернувся народний депутат України Павло Бакунець, голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський, голова районної ради Микола Романюк, голова Яворівської міської ради Ігор Грабовський та почесні гості.

"Щиро вітаю мешканців міста Яворів зі святом! Яворів - це своєрідний культурний бренд України. Це особливий акцент у самобутності нашого народу. Наше місто славиться на всю країну своєю культурною спадщиною. Радію, що мешканці Яворова і Яворівщини бережуть наші традиції і продовжують передавати їх з покоління в покоління! Бажаю нашому місту побільше дзвінкого дитячого сміху, мирного неба та неймовірних злетів! Нехай Яворів з кожним роком ставатиме все кращим!"- говорить Ярослав Коминський

Переглядів: 4