Яворів дружно заспівав Героям Небесної сотні та загиблим в АТО «Вічная пам’ять»

21 листопада, вшанування Дня гідності та свободи в місті Яворові Львівської області розпочалося біля монументу Героям Небесної сотні та загиблим військовослужбовцям в зоні АТО, символічної «стіни плачу» з портретами новітніх українських героїв. Найперше громада разом зі священиками помолилася за душі новітніх українських героїв. 

У віче взяли участь родичі патріотів, які за любов до України заплатили життям під час Революції Гідності та на війні на сході держави, голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, міські голови Яворова та Новояворівська – відповідно Павло Бакунець, Василь Муравель, представники громадськості.

До присутніх звернулося місцеве духовенство УГКЦ, порадивши краянам завжди пам’ятати своїх героїв, молитися за їхні душі, бути гідними їхнього жертовному подвигу.

Оздоблювала подію духовним співом народна капела «Аколада».

Молодь на віче прийшла в національних строях та з лампадами, які юнаки й дівчата засвітили біля монументу Героям Небесної сотні та загиблим військовослужбовцям у зоні АТО.

До монументу Героям Небесної сотні та військовослужбовцям, полеглим в зоні АТО, лягли кошики синьо-жовтих квітів. А громада, звернувши свої погляди на символічну «стіну плачу» з портретами загиблих за Україну, дружно заспівала: «Вічная пам’ять».

За словами голови Яворівської РДА Ореста Хляна, він разом з головою районної ради Володимиром Сичаком перед цим віче в Яворові відвідав на цвинтарях могили Героїв Небесної сотні – яворівчан Романа Сеника, Романа Варениці та Віталія Коцюби, де вони поклали квіти й засвітили свічки.

Джерело: ZIK

Переглядів: 282