Володимир Дзюнька привітав військових 45 окремої артилерійської бригади Збройних Сил України

Сьогодні, 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії. З цієї нагоди перший заступник голови Яворівської РВА Володимир Дзюнька привітав військових 45 окрема артилерійська бригада Збройних Сил України

Від імені начальника Яворівської РВА Ярослава Коминського за вірність Українському народові і Військовій присязі, особисту мужність та самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, виявлений при цьому високий професіоналізм та з нагоди святкування професійного свята, Дня ракетних військ і артилерії нагородив грамотою та подарунком.

“Щиро вітаю кожного воїна ракетних військ і артилерії. Ви мужність, сила, міць та надійний тил. Від імені очільника області Максима Козицького та голови РВА Ярослава Коминського, Дякую, за мужність та патріотизм, за те, що даєте гідну відсіч ворогу виконуючи бойові завдання на полі бою. Ми пишаємось кожним з вас. Бажаю всім нам якнайшвидшої перемоги. Бережіть себе та повертайтесь живі!

Переглядів: 0