Військовослужбовців 184 навчального центру привітали з Днем захисників та захисниць

14 жовтня в нашій країні відзначається День Захисників і захисниць України – свято, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.

Сьогодні, 13 жовтня, у 184 навчальному центрі відбулись заходи з нагоди свята командир 184 Навчального центру Григорій Дем’янчик, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, заступник голови районної ради Володимир Горбацьо, голова Новояворівської міської ради Володимир Мацелюх, депутат обласної ради Віталій Андрейко та волонтер Василь Бойко привітали військовослужбовців та за зразкову дисципліну, сумлінне виконання службових та військових обов’язків і з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України нагородили грамотами, медалями та іменним годинником.

"Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Тому сьогодні день тих, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Низький вам уклін та подяка дорогі захисники та захисниці України. Хай ласка божа завжди панує з вами"- Володимир Дзюнька

Переглядів: 1