ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2943 ВІДЗНАЧИЛА 5-ТУ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ

Перший заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Зоряна Мірило, голова районної ради Микола Романюк та секретар ради Новояворівської міської ради Іванна Попик привітали військовослужбовців особового складу військової частини А2943 з 5-ю річницею створення частини та за сумлінне й якісне виконання службових обов’язків, ініціативність, високий професіоналізм, а також з нагоди 5-ї річниці від формування військової частини нагородили грамотою та подарунком Яворівської районної державної адміністрації та районної ради.

«Щира вдячність всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто встає на захист Вітчизни за її першим покликом. Вітаю всіх захисників Батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи. Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Бажаю всім здоров’я, успіхів і добробуту! Слава Україні» - говорить Зоряна Мірило.