Вітання до Дня державної служби України в Яворівській райдержадміністрації

Щорічно, 23 червня, державні службовці України відзначають своє професійне свято – День державної служби України.

З нагоди свята відбулися урочистості, на яких голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та заступник голови районної ради Володимир Мацелюх привітали державних службовців державної служби Яворівщини з професійним святом, подякували їм за плідну й натхненну роботу, відданість справі, сумлінне виконання службових обов’язків і побажали миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку.

36062877_1839269813033632_8466889186333425664_o

«Мені приємно вітати сьогодні в залі людей, які присвятили своє життя служінню Україні. Адже саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави. Приємно, що саме такі відповідальні, компетентні та сучасні люди працюють на Яворівщині. Кожний з вас спеціаліст своєї справи, що прагне до позитивних змін у своїй країні. Дякую за те, що ви залишаєтесь вірними присязі державного службовця, патріотами рідного краю. Бажаю вам добра, миру, злагоди, професійного росту, матеріальних благ і всіх життєвих гараздів» - сказав Орест Хлян

Лунали в цей день вітання й від начальників структурних підрозділів адмнінстрації.

Спільними почесними грамотами голови Яворівькоїї районної державної адміністрації та голови Яворівської районної ради за компетентність, ініціативність, відповідальне ставлення до справи та з нагоди професійного свята нагородили кращих державних службовців Яворівщини.

Усім учасникам заходу випускники консерваторії подарували  музичні вітання.

Переглядів: 514