Відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада, в приміщенні районного будинку культури «Сокіл» відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, ініціатором проведення яких виступив відділ культури і туризму райдержадміністрації.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови районної ради Карпа Іван Петрович, керівник апарату райдержадміністрації Мірило Зоряна Романівна та начальник відділу культури і туризму Балух Володимир Михайлович.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками районного відділу культури та різними жартівливими "номінаціями".

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні методиста "Соколу"  Віри Тарабас ,  театру студії "Яворина" та завідувача Народного дому с. Коханівки Родич Віри.

Переглядів: 1 138