Відважні переможуть: Мешканець з Яворівщини Микола Мандзяк допомагає зібрати кошти на 15 реанімобілів, щоб рятувати життя українців.

Відважні переможуть: Мешканець з Яворівщини Микола Мандзяк допомагає зібрати кошти на 15 реанімобілів, щоб рятувати життя українців.

Ті, хто борються, заслуговують на підтримку!» - саме під таким гаслом днями стартував мегакрутий міжнародний велопроєкт United Ukraine Fellowship на підтримку Збройних Сил України!

Учасники проєкту українці Андрій з Львівщини та Микола з Івано-Франківської громади Яворівського району проїжджають 2500 км через 15 європейських міст, щоб знайти однодумців та допомогти Україні, збираючи пожертви на порятунок людей, щоб показати європейцям звитягу українців, які виборюють свободу власної держави. А найголовніше - зібрати кошти на 15 реанімобілів для фронту, які допоможуть рятувати життя українців.

"Ми купимо 15 машин швидкої допомоги для України, тим самим дамо зрозуміти європейцям, наскільки важлива їх підтримка зараз, щоб зло не продовжувалось, тому що, це так близько. Приходьте підтримати нас здобути перемогу України разом" - діляться чоловіки

Додамо, пан Микола під час подорожі відсвяткував свій 68-й день народження, з чим ми його вітаємо та бажаємо попереду багато яскравих подорожей вже під мирним небом України!

Ті, хто борються, заслуговують на підтримку!

Слава Україні! Слава Героям!

Переглядів: 0