Відбулося відкриття пам’ятника загиблому в зоні АТО Анатолію Митнику

В неділю, 30 жовтня, на кладовищі у селі Наконечне I відбулось відкриття і освячення пам’ятника на могилі загиблого в зоні АТО міліціонера батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» Анатолія Митника.

Віддати останню шану вірному захисникові Батьківщини, помолитися за спасіння його душі, на місце його поховання прибули голова райдержадміністрації Орест Хлян, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх, народний депутат Володимир Парасюк, рідні та близькі Анатолія Митника, а також бойові побратими.

         Пам'ять про героїв буде жити у віках , бо вони здійснили достойний подвиг – засвідчили любов до своєї країни ціною свого життя, захищаючи її цілісність та право нації самостійно обирати свій шлях – лунало з промов представників влади.

         Віддали честь загиблому аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мрія» своєю піснею «Не плачте рідні я і ще живий».

          Присутні вшанували пам'ть про Анатолія Митника хвилиною мовчання і покладанням квітів.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв  пам’ятатимуть віками.

Їм славу вічну віддають

І голову схиляють перед вами.

Довідка

Анатолій Митник -  22 жовтня 1971 року народження,  рядовий міліцейського взводу №3, роти №5 батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУ МВС був відряджений в зону АТО 22.05.2014 р.

Серце пораненого Анатолія перестало битися 31 серпня, о 3 год. 3 хв. – на операційному столі в лікарні села Пісків, що на Дніпропетровщині. Похований на кладовищі Наконечне I.

 Указом Президента України від 14. 11. 14 р. – нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Переглядів: 707