Відбулась виставка “У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків”

6 грудня у КМЦ "Сокіл" відбулось відкриття виставки “У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків”.

У межах відкриття відбулась зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні, загиблих та померлих учасників АТО Яворівського району.

Збережена пам’ять про наших Героїв - це виховання в патріотичному дусі, шанування українських традицій – основа життєвого вибору сучасного покоління, яке стало на захист незалежності, суверенітету та цілісності Української Держави в умовах агресії і військового вторгнення російського ворога у 2014 – 2017 рр.

Також участь у виставці взяв перший заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, заступник голови районної ради Володимир Горбацьо та директор відділу культури молоді та спорту Яворівської міської ради Богдан Раделицький.