Відбулось відкриття ІІ районного туристичного фестивалю «Мандруємо Яворівщиною»

У п’ятницю, 11 жовтня, у Новояворівському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття ІІ районного туристичного фестивалю «Мандруємо Яворівщиною».

Привітати з нагоди свята прибули керівник апарату районної держаної адміністрації Зоряна Мірило; заступник голови районної ради Володимир Мацелюх та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Лялюк.

Як зазначають присутні наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Як і рідна мова, звичаї об'єднують людей в один народ. Так і сьогодні, ми щиро дякуємо всім за організацію такого фестивалю, адже тут об’єдналось багато за різним духом людей аби поговорити про найважливіше нашого краю. Завдяки таким заходам, ми маємо змогу побачити красу Яворівського краю та неймовірно багату історію, про яку варто говорити.

Під час відкриття туристичного фестивалю гостям продемонстрували відтворення давніх українських традицій та присутні мали змогу побачити наповнену та цікаву програму: а саме: презентація туристичних локацій Яворівщини; фотовиставка «Генетичний код Яворівщини»; дефіле «Минуле сьогодення»; майстер-клас з Яворівського розпису сувенірного магніту.

Друга частина фестивалю не менш цікава, адже далі відбувся переїзд у відпочинковий осередок «Оселя Розточчя» Яворівського НПП, де проходитиме театралізована та гарбузового ярмарка, частування гарбузовими смаколиками й катання верхи на «Конях-карпанах».