Відбулась піша проща до відпустового місця у селі Лісок

13 вересня, відбулась піша проща до відпустового місця у селі Лісок, де розташований відомий в Галичині Центр паломництва.

Пішу прощу супроводжували на автомобілях працівники Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Участь у прощі взяли також голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський, голова районної ради Микола Романюк, начальник відділу культури, молоді та спорту Яворівської міської ради Богдан Раделицький, гості та мешканці району.

Проща стартувала від храму Св. Івана Хрестителя у с. Коти, проходила с. Старий Яр, с. Залужжя. Далі охочі мешканці Яворівщини доєднались до прощі у Яворові поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні. Паломники із молитвами та духовними піснями зупинились біля пам'ятника Андрея Шептицького, та всі спільно заспівали духовний гімн України «Боже, Великий єдиний, нам Україну храни» опісля подалися до церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці, що у Ліску Чернилявському – маленькому селі, де відбулась Божественна Літургія. Під час літургії можна було підійти до священників і посповідатися.

Варто зауважити, Чернилявський Лісок відомий у всій Галичині своїми цілющими і чудотворними оздоровчими водами та став центром паломництва. Наявні два джерела, одне з яких знаходиться на території Лісківської церкви, а інше в урочищі Студенець — за кілометр від Ліска. Воно має назву джерело святого Онуфрія.

Переглядів: 4