Вічна шана Героям, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України!

Сьогодні, у Яворові біля пам'ятника Героїв Небесної Сотні відбулася традиційна щомісячна молитва за Героїв України, які народилися чи віддали свої життя за Україну у січні.

Захід розпочався з літургії у Храм Св.влкмч. Юрія Переможця, де родини Героїв разом зі священнослужителями та представниками влади спільно помолилися за спокій наших воїнів.
Місцеві отці склали молитву за упокій душ покійних та за припинення війни в Україні.
На завершення рідні Героїв спільно з владою та громадськістю поклали квіти та запалили лампадки до підніжжя пам’ятника Героїв Небесної Сотні та загиблих АТО.
Ми завжди повинні пам'ятати про тих, хто поклав життя за незалежність України!
Додамо, кожний перший вівторок місяця у Яворові вшановуватимуть всіх Героїв, які народилися чи віддали життя за Батьківщину у цьому місяці.