Ведмежий притулок на Яворівщині відчиняє двері для відвідувачів

16 жовтня у ведмежому притулку «Домажир» розпочинається туристичний сезон, побувати в гостях у клишоногих зможуть усі охочі.

Наголошено, що відвідування притулку відбувається лише в організованих групових екскурсіях. Екскурсії стартують щогодини. Тривалість – 30-40 хв. Попередній запис на екскурсію можна зробити за тел.: +38 067 509 3058. Екскурсії в притулку до квітня 2018 року будуть безкоштовні. За бажанням відвідувачі можуть залишити благочинні внески для ведмедиків. Притулок працюватиме щодня з 10:00 до 17:00. Вихідний день – понеділок.

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, у четвер, 12 жовтня, відбудеться урочисте відкриття ведмежого притулку «Домажир», який стане домівкою для двох десятків ведмедів. Поміж вольєрами збудовані спеціальні туристичні доріжки, і всі охочі матимуть змогу поспостерігати за тим, як живуть бурі ведмеді у живій природі.

Довідково

Притулок заснували за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи». Це унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що має на меті допомагати ведмедям, забираючи їх із готелів, ресторанів, пересувних зоопарків та цирків для реабілітації та відновлення природного балансу цих тварин.

 Джерело Leopolis.news

Переглядів: 885