В Яворівському районі відкрили другу чергу заводу Fujikura

30 вересня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман разом з обласною, районною владою відвідали завод "Фуджікура Аутомотів Україна Львів". Під час цього візиту відбулась офіційна церемонія відкриття другої черги заводу Fujikura

Як розповів генеральний директор заводу, до кінця 2017 року тут буде влаштовано 3000 людей, а загалом – 6 тисяч осіб. Завод показує хороші результати роботи, відтак, інвестор планує збільшувати виробничі потужності.

Нагадаємо, 14 квітня 2016 року неподалік Львова відкрили перший завод "Фуджікура Аутомотів Україна Львів", хоча саме виробництво запустили ще у січні цього року.

Довідка

Японську компанію Fujikura Ltd. офіційно заснували ще 1910 р у м. Токіо, однак її європейське представництво відкрили аж через 78 років – у 1988 р., на південному заході британського Лондона. Це – провідний світовий виробник пристроїв для зварювання оптичного волокна, а також обладнання для монтажу, вимірювання і тестування, які Fujikura постачає телекомунікаційним компаніям у всьому світі.

Переглядів: 2 353