Урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня 2017 року, Яворів відзначив 98-річчя Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – День Соборності.  День, який увійшов в історію, як знаковий крок на шляху до здійснення одвічної мрії українців про єдину велику державу. З нагоди свята в РНД «Сокіл» відбулись урочистості та святковий концерт . Розпочалось свято  із виконання гімну України.  Опісля, зі святом присутніх у залі привітав голова районної державної адміністрації Орест Хлян.  В залі лунали  українські пісні, які дарували гостям творчі аматорські  колективи району та українські танці у виконанні дитячим танцювальним колективом. Зал був наповнений теплою і захоплюючою атмосферою.

Національна пам’ять формує нашу національну свідомість. А вшанування та збереження традицій державних свят України має надзвичайне значення у формуванні національної свідомості, яка є фундаментом для майбутнього українського народу. Відзначивши День Соборності України, ми ще раз пригадали її історію.