Урочистості присвячені Дню працівників соціальної сфери

У вівторок, 8 листопада, в приміщенні райдержадміністрації відбулися  урочистості присвячені  Дню працівників соціальної сфери.

На урочистостях були присутні фахівці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в районі, районного центру зайнятості, фонду соціального страхування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, працівники структурних підрозділів РДА.

Усім відомо, що праця соціальних фахівців завжди сповнена високого гуманізму, милосердя та душевного тепла.

З щирими привітаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Орест Хлян та голова районної ради Володимир Сичак. За сумлінну працю, зразкове виконання професійних обов’язків та особистий внесок у розвиток соціальної сфери району керівники Яворівщини  нагородили кращих соціальних працівників грамотами райдержадміністрації.

На закінчення свята для гостей пролунали музичні вітання.

Дякуємо всім працівникам соціальної сфери за милосердну працю на благо людей. Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі.