УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВЕРБЛЯНСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

31 серпня 2021 року у с.Вербляни відбулася історична для місцевих жителів подія - урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На урочисте відкриття медичного закладу завітали - директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Горбацьо, голова Новояворівської ТГ Володимир Мацелюх, заступники голови райдерждміністрації Володимир Дзюнька та Андрій Тиндик, заступники голови Яворівської ТГ Віталій Денега та Катерина Михасяк, обласний депутат Володимир Хархаліс, староста села , місцеві жителі, гості та ЗМІ.

Запрошені гості привітали жителів громади з такою гарною подією та побажали міцного здоров’я, а медичному персоналу — успіхів у їхній непростій роботі.

Варто зазначити, що амбулаторія обслуговуватиме понад 4000 жителів громади, 650 дітей в підпорядкуванні є ФАП, є житло при амбулаторії для лікаря, автомобіль.

Амбулаторія забезпечена усім необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги, обладнанням для проведення необхідних діагностичних досліджень та здійснення профілактичних заходів.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

Довідка: Амбулаторія групової практики у с. Вербляни збудована у межах програми «Доступна медицина». Загальна вартість 9 млн 709 тис грн.