Український письменник, патріот і громадський діяч – Володимир Шовкошитний

26 січня 2017 року у РНД «Сокіл» відбулася зустріч з цікавою особистістю – Володимиром Федоровичем Шовкошитним. Людина видатна, розумна, неординарна, із власними поглядами на світ і буття. Доктор філософії, поет, письменник, громадський діяч, народний депутат України першого скликання, президент Міжнародної організації "Союз Чорнобиль", член НСПУ, активний розбудовник Української держави, учасник подій на Майдані.
Зала зібрала найбільших поціновувачів художнього слова на цю творчу зустріч. Автор коротко пройшовся сторінками багатої і насиченої життєвої та творчої біографії, зачитав патріотичні поезії, ознайомив зі своїми прозовими творами та продукцією створеного ним видавництва "Український пріоритет". Теплотою, глибиною, справжністю проникнуті його твори "Кров - свята", "Боривітри", "Герої народжуються на могилах героїв". Презентував пан Володимир і твори своїх друзів: Ольги Слоньовської «Силуети яблунь і коханих», Євгена Голибарди «Злочинна рука Росії в Україні» та інших. Своєю творчістю та активною життєвою позицією Володимир Шовкошитний доводить нам, що українці - це нація самобутня, багатогранна та патріотична.
Понад двохгодинне спілкування з автором додало присутнім багато позитивних емоцій. Бажаючі придбали собі твори митця, отримали автографи з найкращими побажаннями. Представники влади голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, начальник відділу культури і туризму Яворівської РДА Володимир Балух побажали пану Володимиру ще багато нових поезій, романів, зворушливих і цікавих історій, вдячних слухачів та користувачів.
У виконанні Марії Мудрик викладача школи мистецтв ім. М.Вербицького прозвучала пісня «Зелененький барвіночку».