Учні Художнє Училище Ім. Й.Станька передали школярам Англії пам’ятний декоративний пласт в знак подяки за допомогу українському народові

Учні Художнє Училище Ім. Й.Станька передали школярам Англії пам’ятний декоративний пласт в знак подяки за допомогу українському народові

Школярі у маленькому англійському містечку Ворік за ініціативи вчителя історії школи провели ряд заходів, в ході яких зібрали значні кошти на підтримку українському народові.

Зокрема, за кошти, які учні зібрали придбали дві машини швидкої допомоги і відправили в Україну на допомогу потерпілим від воєнних дій. З придбанням автівок учням допомогли лондонські діаспоряни-волонтери. Вони ж і займуться доправкою швидких на передову.

Тим часом до адміністрації ХПТУ ім. Й.Станька звернувся меценат з Англії українського походження Андрій Вельгош і запропонував створити пам’ятний декоративний пласт, як вдячність за допомогу дружнім англійським учням, на що керівництво училища одразу погодилося.

"Від імені українського народу, висловлюємо вдячність за допомогу та пожертву в такий складний для України час. Разом переможемо!" - говорить директор училища Василь Гевало

Над декоративно-рельєфним пластом працювала велика команда викладачів, учнів та випускників училища.

Автор ідеї – Олексій Зварич, викладач художніх дисциплін училища
Автор компрозиції проєкту - Василь Гевало, директор училища
Виконавці проєкту – Василь Гевало і Наталія Дюг, викладач художніх дисциплін. Програмування – Андрій Стахник, заступник директора училища. Технічне виконання в матеріалі - Мирон Гащук, оператор ЧПУ. Ручна робота – різьблення - Андрій Коцун, випускник училища 2006 року.

Ручна робота декору пласта – Назар Перепелиця, учень III курсу училища під керівництвом Богдана Бакальця, майстра виробничого навчання художнього різьблення по дереву.

Інформаційний супровід та фото – Svitlana Plesak Mandziak, заступниця директора училища.

Переглядів: 10