Учні і працівники Художнього Училища Ім. Й.Станька з Яворівщини створили карту-пазл

28 червня, з нагоди відзначення 26-ої річниці Конституції України на площі біля Львівський Національний Академічний театр опери та Балету діти з різних регіонів України взяли участь в акції «ЄДИНІ – НЕПЕРЕМОЖНІ» та зібрали карту-пазл, яку заздалегідь створили учні і працівники Художнього Училища Ім. Й.Станька з Яворівського району.

Зазначимо, Карта України, створена з пазлів – областей нашої держави, нагадала кожному про дорогий серцю куточок. Де б ми не були, ми повинні пишатися і любити свою Батьківщину та її захисників.

Дякуємо працівникам та учням державного навчального закладу Художнє Училище Ім. Й.Станька за виконання неймовірної декоративної карти областей України