У ЯВОРОВІ ВШАНУВАЛИ  ПАМ’ЯТЬ ПІДПОЛКОВНИКА ІГОРЯ ШИРІНСЬКОГО

Сьогодні, 10 серпня минає шоста річниця смерті підполковника Ігоря Ширинського. З нагоди гідної шани та світлої пам'яті про Ігоря голова райдержадміністрації Ярослав Коминський, голова районної ради Микола Романюк та керівник апарату Ірина Кравчук помолились на його могилі поклали квіти та запалили лампадки.

Нагадаємо, 5 серпня 2015 близько на території навчально-тренувального комплексу Яворівського полігону після завершення навчальних занять зі спеціальної підготовки тактичного виконання стрільб при спалюванні залишків пороху від зарядів на офіцера і ще двох солдатів загорілася форма.

Всі троє отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Найбільше сильні опіки були у досвідченого офіцера-інструктора, які має понад 20 років військового стажу – це підполковник Ігор Ширінський, в якого було обпеченим понад 70% тіла.

Потерпілого терміново доставили в Київський військовий шпиталь, де вночі 10 серпня мобілізований офіцер з міста Яворова, підполковник Ігор Анатолійович Ширінський, 1967 року народження, – помер.