У Яворові відбувся захід “Із піснею в серці” з нагоди Дня захисників та захисниць України

Сьогодні, 13 жовтня, у м. Яворові біля пам’ятника Тараса Шевченка відбулись урочисті заходи "Із піснею в серці" з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та 79-ї річниці Української Повстанської Армії

Місцеві отці, спільно з очільниками влади та мешканцями громади спільною молитвою вшанували всіх Героїв України.

На завершення заступник голови районної ради Володимир Горбацьо, заступник голови Яворівської міської ради Катерина Михасяк, керівник апарату Яворівської районної державної адміністрації Ірина Кравчук, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Богдан Раделицький поклали квіти до пам'ятника Тараса Шевченка, пам'ятника Героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО та біля меморіалу пам'яті 24 ОМБР ім. Короля Данила.

Опісля урочистої частини біля літньої сцени КМЦ "Сокіл" відбулось свято козацької пісні, виставка продаж страв з гарбуза, частування кулішем, бограчем, ватра, фотозона, козацькі забави.