У Яворівському районі відбудеться ряд заходів до Дня захисту дітей

У Яворівському районі відбудеться ряд заходів до Дня захисту дітей

У середу, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цього року,  у зв’язку з воєнними подіями, Яворівщина прихистила 3 611 внутрішньо переміщених дітей, з них 100 — діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок держави. І саме сьогодні як ніколи вкрай важливо турбуватися і підтримати кожну українську дитину.

Зокрема, в цей день відбудеться ряд заходів на території району, а саме:

На центральні площі міста Яворова 0 13:00 год відбудеться святкування Дня Дитинства. У програмі: майстер-класи; конкурсно-розважальна програма; святковий концерт; веселі флешмоби; малюнок на асфальті.

У місті Новояворівськ  0 14.00 год відбудеться патріотичне розважальне свято «Мир і щастя - дітям України». Насичена цікавими заходами програма: ігрова розважальна програма "Козацькі забави", патріотичний флешмоб "Серце України", акція "Лист захиснику", конкурс дитячих малюнків на асфальті "Мир і щастя - дітям України", виставка картин вихованців ДШМ м. Новояворівська, дитячі розваги та атракціони, благодійний ярмарок смаколиків та сувенірів, святкова фотозона та відеозйомка перебігу свята. Обов’язково вдягніть вишиванку.

На шкільному стадіоні с. Бердихова відбудеться VI районний фестиваль футболу "Відкриті уроки футболу" серед команд хлопців і дівчат 2010 року народження та молодші. У фестивалі візьмуть участь 14 команд Яворівського району. 120 дітей матимуть можливість під наглядом досвідчених тренерів та гравчинь ФЖК "Янтарочка" м. Новояворівськ навчатись першим навикам гри у футбол та удосконалювати свою майстерність. 

На центральній площі м. Судова Вишня відбудеться Свято до Міжнародного Дня захисту дітей.

Запрошуємо дітей Яворового краю весело провести час.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 13