У Яворівській громаді внутрішньо переміщені особи відвідали музей військової історії та Історико-етнографічний музей «Яворівщина»

18 травня з нагоди Міжнародного Дня музеїв для мешканців Яворового краю та вимушено-переселених осіб, які проживають у Яворівській громаді, організували екскурсію у Музей військової історії Яворівщини та в Історико-етнографічний музей «Яворівщина».

Директори музеїв розповіли відвідувачам про унікальність Яворівської іграшки, ознайомили зі звичаями і побутом Яворівщини та згадали Героїв, які віддавали своє життя за нашу Незалежність.

Зазначимо, сьогодні музеї слугують не лише місцем, де зберігається наша історія й культура, але і тим фактором, який у теперішній воєнний нагадує українцям, що Україна унікальна, і кожен куточок нашої держави має свою стародавню історію, традиції та звичаї

«Нас вражає культура та традиції, які зберігають у Яворовому краю. Надзвичайно приємно було сьогодні відчути атмосферу спокою та затишку у цьому місці. Місцеві мешканці то окрема любов, прийняли нас з добрим серце, підтримують та допомагають. Ми всі щиро дякуємо за надзвичайну турботу до нас», - поділилася враженнями учасниця екскурсії.

Організатори заходу Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради

Переглядів: 2