У Судовій Вишні вшанували пам’ять преподобного Іоана Вишенського

11 вересня у м. Судовій Вишні відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування пам'яті преподобного Іоана Вишенського, за участі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ.

Розпочалась урочистість з зустрічі Блаженнішого Митрополита Епіфанія біля храму Святої Трійці, де відправилась Архиєрейська Божественна літургія. Опісля присутні здійснили хресний хід до пам’ятника преподобного Іоана Вишенського, де відбулось освячення відреставрованого пам’ятника преподобному Іоану Вишенському.

"Сьогодні ми зібрались на рідній землі великого подвижника-полеміста, який залишив багато творів та незабутню історію. Іоан Вишенський відстоював істину, йшов  шляхом правди. Слід не лише слухати науку і вірні поради проповідника, але і виконувати їх. Сьогоднішня історія є для кожного з нас застереженням, коли приходить спокуса то слід нам відганяти її" - говорить Блаженніший Епіфані

Участь у заході взяли депутати Верховної ради України Ростислав Тістик та Павло Бакунець, керівництво Львівської обласної державної адміністрації, керівництво Яворівської райдержадміністрації та районної ради, голови територіальних громад Яворівського району, почесні гості та мешканці району.

За заслуги перед помісною Українською Православною Церквою та побожним народом Блаженніший Епіфаній нагородив очільників влади орденом святого рівноапостольного князя Володимира II ступеня.

Переглядів: 3