У Руді Краковецькій відкрили меморіальну дошку Герою України Мирону Ваньо

У неділю, 14 травня, у Руді Краковецькій відбувся футбольний турнір, присвячений пам'яті загиблого захисника Ваньо Мирона - колишнього вихованця Яворівської ДЮСШ.

Мирон з дитинства захоплювався футболом і грав за різні команди Яворівської громади, а з 2018 року виступав за дорослу команду "Дружба" села Руда-Краковецька. Саме тут, на рідному для Мирона полі пройшов дружній турнір пам'яті між командами Глиниць, Котів, Руди Краковецької та ветеранів Краковеччини.
Після футбольної гри відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Героя України Мирона Ваньо, який мужньо захищав терени української землі від окупантів.
Слова співчуття та вдячності для родини Героя висловив начальник відділу культури Богдан Раделицький, нагородив пам'ятною грамотою Скребця Юрія за матеріальну допомогу у встановленні меморіальної дошки та вручив усім учасникам памʼятні медалі з зображенням Героя . Кубок здобула команда Руда-Краковецьку за яку виступав Мирон.

Схиляємо голови у пошані перед безсмертним подвигом наших Героїв. Пам'ятаємо їхню жертву заради нашого мирного, процвітаючого майбутнього!

Герої не вмирають!

Переглядів: 2