У районі відзначили день День місцевого саморядування

7 грудня у сесійному залі райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Свій початок місцеве самоврядування в Незалежній Україні бере із прийняттям першого Закону України «Про ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування» від 7 грудня 1990 року.

На органах місцевого самоврядування нині лежить велика відповідальність за результати вирішення надзвичайно широкого кола завдань, що постали перед кожною громадою, регіоном і країною загалом.

Участь у святкуванні взяли голова районної державної адміністрації Орест Хлян , голова районної ради Володимир Сичак, представники органів місцевого самоврядування, підприємств та установ району.

Із вітальним словом до учасників районного заходу звернулися керівники Яворівщини, які подякували усім, хто працює на підвищення добробуту територіальних громад району, та побажали натхнення та успіхів у спільній праці, спрямованій на розвиток та процвітання  України, спокою і достатку в кожній родині.

На завершення голів та секретарів органів місцевого самоврядування нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Переглядів: 425