У Новояворівську відбувся Міжнародний фестиваль «Молода Галичина 2021»

Сьогодні, 12 липня, урочисто завершився 28 Міжнародний фестиваль «Молода Галичина 2021».

До присутніх учасників, почесних гостів та мешканців міста звернулися традиційний голова журі, народний артист України, композитор, професор, ректор Київського інституту музики ім. Глієра Олександр Злотник, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський та очільники району,,,,

"Ви, наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість, наше майбутнє. Щиро вдячний  за те, що дарували ті дні частинку душі, за неповторну творчість, гарний настрій та незабутні емоції. Бажаю кожному успіху та волі до перемоги" - зі щирими словами голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський

Своєю чергою конкурсанти та високоповажне журі дарували великій аудиторії району свої виступи.

Для присутніх виступали заслужений артист України Іван Пилипець, гурт «Patsyki z Franeka», співачка «Sowa» та гурт «Nayavu».

Із щедрими подарунками, нагородами та гарними спогадами про фестиваль конкурсанти поїхали додому.

Довідка:

Міжнародний фестиваль сучасної української пісні "Молода Галичина" - один з найстарших в Україні фестиваль-конкурс, який щорічно відбувається у місті Новояворівськ, Львівської області  12 липня.

Це професійна площадка для демонстрації вокальної майстерності перед професійним міжнародним журі, що обирає володаря Гран-Прі та лауреатів у різних музичних жанрах та вікових категоріях. Зазвичай, у конкурсній програмі бере участь близько 100-та молодих співаків з різних країн світу віком від 10-ти до 25-ти років.

Переглядів: 4