У Новояворівському ЦНАПі відкрили сервіс оформлення та видачі паспорта громадянина України. Тобто у ЦНАПі ви зможете оформити ID-картку та закордонний паспорт.Сьогодні перший паспорт виготовлений у Новояворівському ЦНАПі отримала мама з сином, вимушені переселенці з Бахмута, які проживають у громаді.

"Тепер мешканцям Новояворівської громади не потрібно їхати до Яворова чи Львова за такою послугою. Вартість, терміни виконання нічим не відрізняються від таких же послуг у будь-якому іншому ЦНАПі Львівської області. Маємо все на місці! А зараз працюємо над встановленням другої паспортної установки, щоб сервіс був швидшим та ще доступнішим" - говорить голова Новояворівської громади Володимир Мацелюх.