У Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 до 50-річчя школи відбувся захід «Зустріч поколінь за півстоліття»

У п’ятницю, 15 листопада 2019 року у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 до 50-річчя школи відбувся захід «Зустріч поколінь за півстоліття»

Розпочався захід з флешмобу для молодших класів та спілкування з цікавими особистостями, а саме: президент парламенту школи №1 Галина Лучків; артистка театру ім..Ма.Заньковецької Мирослава Солук; ведучий ранкового шоу «Зарядка» на Люкс ФМ Назар Богійчук; скрипаль-віртуоз Олександр Божик; директор з маркетингу та інновацій у «Кормотех» Ігор Блистів; викладач УКУ Сергій Трухімович; громадський діяч Ігор Васюник; журналіст Остап Дроздов.

Продовжився захід святковим концертом в актовому залі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Привітати зі святом колектив школи прибули заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Назар Сойко; голова Яворівської районної ради Володимир Сичак; керівник апарату Яворівської районної державної адміністрації Зоряна Мірило; начальник відділу освіти Яворівської РДА Володимир Байда; заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх; заступник голови Новояворівської міської ради Ігор Горін; секретар Новояворівської міської ради Іванна Попик.

«Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого ювілею 50-річчя школи. 50 років – це дата, яка наповнена історією та багаторічною наполегливою працею по облаштуванню території школи та по організації виховного процесу, а сьогодні ми підбиваємо підсумки, згадуємо тих, хто працював усі ці роки, вшановуємо їх, творимо історії. На сьогодні основним завданням є підтримка всього, що створено в минулому, щоб усі надбання примножувалися і в наступні десятиліття» - говорять заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко.

Від Яворівської районної державної адміністрації та районної ради в подарунок з нагоди свята школа отримала мультимедійну дошку, а відділ освіти райдержадміністрації подарував сучасний комп'ютер.

Це було свято зустрічей, свято – спогадів, під час якого у багатьох присутніх гостей в очах бриніли сльози. Адже кожен згадував своє життя, дитинство, молодість, яке розпочалося саме тут.

Переглядів: 47