У м. Яворові зустріли бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила

20 листопада у м. Яворові на Львівщині зустріли бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, які повернулися із зони проведення ООС.

Участь у заході взяли генерал-майор ШАПТАЛА Сергій Олександрович, депутат Верховної ради України Ростислав Тістик, полковник ГУДЗЬ Валерій Федорович, депутат Верховної ради України БАКУНЕЦЬ Павло Андрійович, голова Львівської обласної державної адміністрації КОЗИЦЬКИЙ Максим Зіновійович,іновійович, голова Львівської обласної ради ГАНУЩИН Олександр Олександрович, голова Яворівської районної державної адміністрації ШПАК Юрій Анатолійович, голова Яворівської районної ради СИЧАК Володимир Федорович, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Денега, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, керівник апарату районної державної адміністрації Зоряна Мірило, в. о. міського голови м. Яворова Ольга Созанська, депутати Львівської обласної ради та родини загиблих.

Захід розпочався на території військової частини з дотриманням карантинних вимог. Армійці тримали портрети побратимів, які загинули на Сході.

Пам’ять полеглих ушанували хвилиною мовчання.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив військовослужбовцям грамоти облдержадміністрації та подяки голови ОДА.

Також голова райдержадміністрації Юрій Шпак та голова районної ради Володимир Сичак нагородили відзнаками та цінними подарунками бійців та подякували за їхню віддану працю своєму народові і полковнику Сергію Поступальському іменний годинник.

"Шановна бригада, які прибули сьогодні, шановні батьки та родичі тих, кого зараз немає з нами, сьогодні ми повинні пам'ятати, що ті втрати недаремно, вони будуть пам'яттю для нас. Дякую вам, за те що ви виконали свій бойовий обов'язок, за те, що  цінністю і честю стоїте на першому фланзі, і показуєте всім, що ми нікому не відомо, що маємо" - говорить Юрій шпак

Варто зазначити, бригада перебувала в районі ООС із березня до середини листопада, виконуючи бойові завдання на лінії розмежування. Це вже 7 ротація від березня 2014 року. Більше півтори тисячі бійців оберігали спокій українців шість місяців, зазнавши при цьому 1 бойову втрату. Після ротації військовослужбовці матимуть кілька тижнів відпустки та реабілітації, після чого повернуться до виконання службових обов'язків у місці постійної дислокації.

На завершення заходу присутні поклали квіти до меморіалу слави 24 ОМБр ім. Короля Данила, які загинули за мир та спокій своєї батьківщини!

Переглядів: 20