У #Дитяча_точка_спільно_ЮНІСЕФ відбулися чергові заняття для внутрішньо переміщених дітей

Днями, діти з числа внутрішньо переміщених, які проживають у Новояворівській громаді Яворівського району взяли участь у годині спілкування на тему професії, де їх ознайомили з різними професіями, розповіли ким працюють їхні батьки, ділились думками про те, яку спеціальність вони б хотіли здобути в майбутньому.

Крім цього, юні художники малювали представників тих професій, які їм найбільше подобаються, а саме: космонавта, ветеринара, художника, пожежник, будівельник, перукар і співачка.

Нагадаємо, у Новояворівській громаді працює #Дитячі_точки_спільно_ЮНІСЕФ - це неформальна освіта для вашої дитини та консультаційної підтримки для сімей ВПО

Точка працює: з понеділка по пятницю з 9.00 до 17.00 години

Адреса м.Новояворівськ, вул. Мазепи, 9

Центр надання соціальних послуг Новояворівської міської ради