У Бердихові відбувся VI районний фестиваль футболу “Відкриті уроки футболу”

У Бердихові відбувся VI районний фестиваль футболу "Відкриті уроки футболу"

Сьогодні, 1 червня в Міжнародний день захисту дітей на шкільному стадіоні села Бердихова Новояворівської ТГ відбувся VI районний фестиваль футболу "Відкриті уроки футболу" серед команд хлопців і дівчат 2010 року народження та молодші.

Організатори заходу Асоціацією футболу Яворівського району та Львівською асоціацією футболу за підтримки начальника Яворівської РВА Ярослава Коминського, голови районної ради Миколи Романюка та голови Новояворівської міської ради.

У фестивалі взяли участь 14 команд Яворівського району.

120 дітей мали можливість під наглядом досвідчених тренерів та гравчинь ФЖК "Янтарочка" м.Новояворівськ навчитись перших навикам гри у футбол та удосконалювати свою майстерність. Крім цього, діти брали участь у різних іграх та весело провели час.

Також на захід завітали перший заступник голови Яворівської РВА Володимир Дзюнька та заступник голови Яворівської РВА Андрій Тиндик привітали юних спортсменів та нагородили подарунками.

«Наші діти – це наше майбутнє. Приємно спостерігати скільки молоді тягнеться до спорту. Сьогодні хочу всім вам побажати мирного неба, міцного здоров’я та Божої опіки» - говорить Володимир Дзюнька

Переглядів: 1