У 184 навчальному центрі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня відзначають День Збройних Сил України - це свято пам’яті тисяч відважних Воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. З нагоди свята, сьогодні, 3 грудня у 184 навчальному центрі відбулись урочисті заходи.

Розпочався захід з Гімну України, опісля хвилиною мовчання згадали всіх хто поклав життя за незалежність України.

Привітати та подякувати військовослужбовцям за їх патріотичний дух прибули голова райдержадміністрації Ярослав Коминський та голова районної ради Микола Романюк і за зразкову військову службу, за проявлену особисту мужність, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, вагомий внесок у захист територіальної цілісності й незалежності України, сумлінне та бездоганне служіння українському народу та з нагоди 30-ї річниці з Дня Збройних Сил України нагородили грамотами та цінними подарунками.

«Сьогодні щиро Вас із Днем Збройних сил України. Ваша самовіддане служіння українському народу гідне наслідування прийдешніми поколіннями. Дякую кожному з вас за патріотизм та захист нашої Батьківщини. Міцного здоров’я Вам, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба та Божого благословення" - говорить Ярослав Коминський

Переглядів: 1