Творчий колектив Культурно-мистецький центр “Сокіл” взяв участь у різдвяному фестивалі “Нова радість стала”!

Творчий колектив Культурно-мистецький центр "Сокіл" взяв участь у різдвяному фестивалі "Нова радість стала"!

Вчора, у центрі Львова відбувся святковий фестиваль "Нова радість стала", присвячений до Різдвяних свят. Жителі та гості міста, а також вимушено-переміщені особи, які проживають в області мали змогу ознайомитись з чисельними різдвяними піснями та традиціями, які роками плекає Львівщина.
Яворівську громаду на святі представляв творчий колектив Культурно-мистецького центру "Сокіл". Також гостей дійства розважали святкові вертепи та співочі колективи.

"У наш складний воєнний час плекаймо та зберігати українські традиції, бо допоки у наших серцях живе пам'ять про минуле, ми з впевненість можемо дивитись у майбутнє!" - додає колектив Культурно-мистецького центру "Сокіл"