Телеміст – приурочений Міжнародному дню рідної мови

21 лютого   2017  року  відбувся  телеміст “Новояворівськ – Вишгород”, приурочений Міжнародному дню рідної мови,  у якому  взяли  участь учні Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1,2,3, Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня - ліцей», учителі української мови та літератури, методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Марія Пономарьова.

Ведучими  заходу  були  вчитель української  мови  та  літератури      Оксана Якимович та  учениця  10  класу  Новояворівського  НВК «ЗОШ  II ступеня – ліцей» Щигольська  Марта. Учні  Вишгородських  навчальних закладів, вихованці Вишгородського міського центру творчості «Джерело» охоче  подискутували на тему: «Мова  в житті  суспільства» та продемонстрували  свої  знання  у мовній  вікторині  «Чи знаєш ти?». Найцікавішою та  найемоційнішою  була  поетична  хвилина  «Як много важить  слово!». Своїм співом зачарувала усіх присутніх Марта Рак, учениця 10 класу Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3. Власні вірші про мову прочитала вчитель української мови та літератури Ірина Мельничук.

Спілкування відбувалося у дружній, доброзичливій атмосфері. Зразу ж відчувалося, що це була розмова  однодумців,  які люблять  та  знають  рідну  мову,  пишаються,  що  є  українцями.