Символічне висадження калини з нагоди 22-ї річниці із дня створення Державної казначейської служби України

27 квітня – знаменна дата для всіх українських казначеїв. В цьому році відзначається 22-а річниця із дня створення Державної казначейської служби України, яка створена на основі Указу Президента України від 27.04.1995 року «Про Державне казначейство України».
Згідно із цим законодавчим актом, на Державне казначейство України було покладено виконання всього комплексу завдань, пов’язаних із касовим виконанням бюджетів усіх рівнів та ефективним управлінням бюджетними коштами.

 Сьогодні цей спеціальний державний фінансовий орган є одним із елементів повноцінної казначейської системи – дієвого інструменту державної та регіональної політики, що сприяє реалізації норм Бюджетного кодексу України та Закону «Про Державний бюджет України» на відповідний рік і застосуванню єдиних підходів і вимог до виконання бюджетів і складання звітності.

Казначейська служба забезпечує казначейське обслуговування бюджетних коштів на основі ведення єдиного казначейського рахунку, відкритого у Національному банку України.

Казначейське обслуговування бюджетних коштів передбачає: розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, а також інших клієнтів відповідно до чинного законодавства; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних котів та здійсненні платежів за цими зобов’язаннями; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання бюджетів з дотриманням національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інші операції із бюджетними коштами.

За цей період і у Яворівському районі сформувався здружений, дієздатний колектив, та й створені належні умови для його функціонування. Управління служби виправдовує свою назву у щоденній непростій роботі, відчуваючи на собі складність життя яворівчан. Багато робиться для того, щоб відповідальні завдання і надзвичайно широкі функції виконувались у повному обсязі і вчасно, забезпечувалось ефективне управління коштами Державного бюджету, повсякчас підвищувались оперативність в обліку поступлень та фінансування видатків з Державного та місцевих бюджетів.

IMG_2072

Сердечно вітаючи усіх працівників Державної казначейської служби України з 22-ю річницею створення, бажаємо  усім здоров’я міцного, щастя великого, високого авторитету серед клієнтів і покладаємо надію на те, що колектив і надалі спрямовуватиме зусилля на виконання поставлених завдань, підвищуватиме культуру, оперативність і якість обслуговування розпорядників коштів і клієнтів та упевненості в завтрашньому дні.

Тому з нагоди 22 річниці Дня створення Казначейської служби,  колектив Управління Державної казначейської служби в Яворівському районі Львівської області   здійснив акцію - висаджування куща  калини біля будівлі казначейства. Не лише як згадка про річницю Казначейства, а і як символ миру та єдності України. УДКСУ у Яворівському районі Львівської області підтримало таку ініціативу і висадило кущ калини біля свого приміщення.

Переглядів: 1,107