Старлінки, ноутбуки, дрони та 3D принтери отримають воїни 24 ОМБр імені короля Данила від Львівського ІТ Кластера

Як повідомив начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський вже цієї середи, Яворівська волонтерська команда вирушає до наших славних Королевичів на передову. Повеземо для захисників три машини, сорок військових пічок для обігріву та два буси від ГО "Корміл" які долучились на наше прохання до ініціативи голови ЛОВА Максим Козицький 1000 автомобілів свободи та один автомобіль від Асоціації футболу територіальних громад Яворівського району, 30 генераторів, кровоспинні турнікети, камери нічного бачення, два 3D принтери, теплий одяг, взуття, термо білизна, сухі борщові набори.

Як зазначив під час брифінгу СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський, назвали цей проєкт «Дракаріс». Хто дивився «Гру Престолів», може здогадатися, яка мета. А хто ні – очікуйте найближчим часом від наших захисників та захисниць відео, які вам точно сподобаються.
"Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість працювати та допомагати їм. Віримо, що сучасне обладнання допоможе нашим хлопцям здолати ворога швидше і здобути перемогу України.
Щиро дякую Львівському ІТ Кластеру за те, що від початку повномасштабної війни злагоджено та ефективно співпрацює з Львівською ОВА та Яворівською РВА. Оперативно відгукується на всі запити щодо потреб воїнів. Тільки разом, ми зможемо прогнати ворога з нашої землі. Все буде Україна" - говорить Ярослав Коминський
Переглядів: 0