СЬОГОДНІ, 17 ЧЕРВНЯ У МІСТІ ЯВОРОВІ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ ОФІСУ «АСОЦІАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ 24 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ».

Розпочалась урочиста частина зі спільної молитву, яку очолив отець Володимир Шидловський .

Опісля з вітальними словами до присутніх звернувся генерал-лейтенант Збройних сил України Олександр Павлюк - «Сьогодні ми маємо хлопців, які виконують поставлені перед ними завдання по захисту нашої Батьківщини. Від початку Російської агресії вони брали участь у боях та визволяли населені пункти нашої держави від агресора. Дехто з них заплатив велику ціну – своє життя та здоров’я. Саме тому «Асоціація учасників бойових дій та ветеранів 24 окремої механізованої бригади », яка взяла на себе роль вникнути в проблеми військових та спільними зусиллями допомогти їм».

Учать у заході взяли голова Яворівської районної державної адміністрація Ярослав Коминський, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, секретар міської ради Ольга Созанська, військовослужбовці 24 ОМБр та громадськість.

«Дякуємо нашим мужнім, надійним, самовідданим захисникам! Тим людям, які за покликом серця у найскладніший для країни час стали на захист кордонів, цілісності і суверенності нашої держави. Ідея створення асоціації дуже хороша, радий що ми підтримали і надалі так робитимемо. Бажаю Вам підтримки, розширення та сили у нелегкій праці" - говорить Ярослав Коминський.

Також до присутніх звернувся керуючий справами «Асоціації учасників бойових дій та ветеранів 24 окремої механізованої бригади» Ігор Циганко, який подякував керівництву району за підтримку та постійну допомогу і побажав мирного неба, сили і міцного здоров’я всім присутнім.

Варто зауважити, відкриття асоціації відбулось за сприянням райдержадміністрації та районної ради.