Сітки перемоги: Мешканці з Новояворівська продовжують плести сітки для ЗСУ 

Сітки перемоги: Мешканці з Новояворівська продовжують плести сітки для ЗСУ 

Від початку повномасштабної війни росії в Україні у Новояворівській громаді на базі однієї з шкіл Новояворівської школи організували штаб, де чоловіки, жінки, діти, внутрішньо переміщені особи щодня об'єднуються задля спільної мети і плетуть маскувальні сітки для наших воїнів на передову. Тут для всіх є робота: одні приносять тканини, інші ріжуть, треті плетуть. Матеріали приносять місцеві мешканці, сусідні громади та волонтери закордонну. Сьогодні у штабі волонтери працюють в три зміни, кожен приходить як тільки має змогу. Серед охочих допомогти - діти, найменшому 5 років. Але це його не зупиняє щоденно приходити з мамою та допомагати дорослим наближати перемогу України. Крім цього, діти малюють ще малюнки і передають для наших Захисників та Захиниць.

Як зазначають жінки, сьогодн їх всіх об'єднує одна мета перемога України. А коли до неї долучались діти, це неймовірні емоції адже всі ми хочемо миру саме для них. Ми прагнемо спокійних та щасливих днів, яких так бракує українським дітям.

“Коли 5-річний малюк намотує 60, 120 кіл нитки для основи сітки, серце завмирає від утіхи, коли військові дякують за сітку забуваєш про недоспані ночі та фізичний біль, відкривається друге дихання. Ця сітка перемоги, адже вона об'єднує неймовірних людей”, - додає волонтерка штабу Діана

Готові маскувальні сітки передають волонтерам, захисникам, які доставляють їх безпосередньо на потреби в гарячі точки на передову.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну волонтери плели від 70 квадратних метрів на день. 

Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів N3 

Переглядів: 2