Ще 10 генераторів відправили з Яворівщини для Захисників та Захисниць

Ще 10 генераторів відправили з Яворівщини для Захисників та Захисниць

Вчора, 8 лютого 2023 року Орден Лицарів Тамплієрів, Великого Пріорату України у співпраці з БФ Інтелект нації передали начальнику Яворівської РВА 10 генераторів для Захисників та Захисниць.

Як повідомив начальник РВА Ярослав Коминський генератори з потужністю 6,5 кВт одразу передали військовим 24 ОМБр імені короля Данила, 45 окрема артилерійська бригада Збройних Сил України ,Яворівського батальйону ТрО, та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, для полегшення побуту в умовах війни та у навчанні українських курсантів.

“Дякую Великому Пріорату України «Ордену Лицарів Тамплієрів Єрусалиму», Agnieszka D. Michalczyk The Great Almoner OSMTJ Pologne, Олександру Шипці Лицарі Тамплієр Великого Пріорату України "Ордену Лицарів Тамплієрів України", Миколі Сергієнко Великому Пріору Великого Пріорату України "Ордену Лицарів Тамплієрів України", засновнику БФ "Інтелект Нації" Ірині Карпінській, Mariusz Tywoniuk, Knight Templar, OSMTJ Pologne за таку значну та потрібну допомогу. 

Ворог хоче нас розділити, натомість наша віра міцнішає, бо з нами неймовірні люди з великими серцями та добротою! Не перестаємо дякувати ЗСУ за надійний захист. Продовжуємо допомагати мужнім Воїнам подолати ворога швидше і здобути перемогу України!” - зазначив очільник району

Разом до перемоги!

Слава ЗСУ !

Слава Україні !

Переглядів: 4