Розвиток системи позашкільної освіти обговорили сьогодні на Яворівщині

Розвиток системи позашкільної освіти обговорили сьогодні на Яворівщині

Сьогодні, 14 листопада директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска провів нараду з питань розвитку позашкільної освіти у Яворівській районній державній адміністрації.

Привітав учасників зустрічі перший заступник голови Володимир Дзюнька та подякував керівникам закладів позашкільної освіти за неоціненний труд у галузі позашкілля.

Питання функціонування закладів позашкільної освіти Яворівщини представила в.о. начальника  відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту Яворівської РВА  Оксана Майхер.  

Зокрема під час наради керівники закладів освіти з позашкільної роботи району звітували про проведену роботу, про неналежне фінансування та про пропозиції з покращення її функціонування.

Серед запрошених були начальниця відділу ДОН ЛОДА Ірина Сислюк, депутат Львівської обласної ради Іван Стецькович відповідальна за позашкільну роботу ДОН ЛОДА Ореслава Хомик 

На завершення директор департаменту Олег Паска підсумував нараду та навів позитивний приклад роботи позашкілля Ісландії.

“Я дякую освітянам за працю. Яворівський район ми обрали першим у таких нарадах, оскільки освіта в ньому завжди була на високому рівні. Вірю, що Яворівщина подасть приклад зразкової роботи цієї так необхідної у наш час галузі освіти”- додає директор департаменту

Переглядів: 0