Професійне свято День працівника природно-заповідної справи

7 липня 2020 року в Яворівському НПП відбулось відзначення професійного свята Дня працівника природно-заповідної справи та 22-річниці з Дня створення Яворівського НПП.

На урочисті збори за участі представників влади, а саме першого заступника голови Віталія Денеги, голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, керівника апарату Зоряни Мірило, обласної та місцевої влад. Свято розпочалося вступним словом директора Яворівського НПП, заслуженого природоохоронця України — Михайла Біляка.

Також відбулося відзначення кращих працівників Яворівського НПП грамотами, подяками та цінними подарунками.

Присутні мали можливість ознайомитися із музеєм цінних знахідок.

Керівництво області та району мали змогу ознайомитися з рекреаційною інфраструктурою відпочинкового осередку «Верещиця» та оглянути будівництва еколого-просвітницького візит - центру в рамках реалізації проекту «РовеЛове Розточчя — разом попри кордони»;