Працівників Мостиського відділення поліції привітали з професійним святом

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі, регіоні та районі.

Напередодні Дня Національної поліції України, сьогодні, 2 липня, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Андрій Тиндик привітав працівників Мостиського відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області з професійним святом.

«Честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які безкомпромісно виконуєте Ви, щоб у нашому районі  панували мир та спокій, добро і злагода. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди" - говорить Андрій Тиндик