Працівників культури відзначили з нагоди професійного свята

У КМЦ "Сокіл" сьогодні голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський та голова районної ради Микола Романюк привітали працівників культури Яворівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури Яворівського району та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва і нагородили грамотою і цінним подарунком.

"Зичу вам щирі вітання та найкращі побажання з нагоди святкування Вашого професійного свята. Ваша праця єднає та надихає, адже ви зберігаєте, розвиваєте і відтворюєте безцінні духовні скарби нашого народу" - Ярослав Коминський

Зазначимо, що грамоти та подарунки Яворівської районної державної адміністрації та районної ради передадуть працівники культури всіх територіальних громад району.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.