Працівників державної податкової служби району привітали з професійним святом

2 липня 2021 року у райдержадміністрації керівники району привітали працівників Мостиської державної податкової інспекції головного управління державної податкової служби у Львівській області та  Яворівської державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби у Львівській області  з професійним святом.

За сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання професійних обов’язків, відповідальність та досягнуті позитивні результати в роботі та з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України голова райдержадміністрації Ярослав Коминський та заступник голови районної ради Володимир Горбацьо нагородили працівників грамотами та подарунками Яворівської райдержадміністрації та районної ради.

"Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника Державної податкової служби України!Дякую вам за те що ви є,  за те, що відповідально виконуєте свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства на території району. Бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску в зміцненні позитивних тенденцій економіки" - говорить Ярослав Коминський

Перший заступник голови райдержадміністрації Зоряна Мірило, заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька та керівник апарату Ірина Кравчук також привітали працівників податкової служби і подякував колегам за мудрість та професіоналізм у виконанні щоденних службових обов’язків, оптимізму і наснаги.