Понад 14 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали на святі духовної пісні у Новояворівську

Вчора, у дворику Палацу культури Кристал м. Новояворівська Яворівського району відбулося свято духовної пісні «МОЛИТВА ДО БОГА»

Для учасників заходу звучало неперевершене виконання пісень від аматорських колективів та церковних хорів громади, щоб звеличити Господа і просити милості для Захисників України, а разом з тим зібрати кошти на потреби української армії.

Завдяки небайдужим мешканцям вдалося зібрати 14 215 гривень.

Також під час заходу відбулася чергова акція «Благодійний фургон», яка зібрала навколо себе дуже багато людей, задля підтримки ЗСУ та перемоги.

Під час акції присутні мали змогу придбати різні смаколики у благодійному фургоні, ручну роботу діток соціального центру «Регіна», які створили святковий настрій на території, взяти участь у майстер-класі, аквагрим та руханки для дітей.

Кожен на своєму місці наближає нашу перемогу!

Слава Богу! Слава Україні!

Слава нашим відважним Захисникам!